Новини
ZIK
     _ZIKВ Кабміні повідомили, хто контролюватиме запуск в Україні нової системи управління відходами, детальніше

 
Рішення Шевченківського райсуду м.Києва
     15_24 квітня 2018 року відбулося засідання Шевченківського районного суду м. Києва за розглядом цивільної справи за позовом Всеукраїнського об’єднання обласних організацій підприємств житлово-комунальної галузі «Федерація роботодавців ЖКГ України» до Мінрегіону України та ЦК Профспілки України, третя особа: Об’єднання роботодавців «Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України» (справа № 761/38213/17) про визнання окремих положень Галузевої угоди між Мінрегіоном України, Об’єднанням роботодавців «Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України» та ЦК Профспілки України на 2017-2018 роки (№7 від 31 січня 2017р.) недійсними.

   Суд вирішив вказаний позов Всеукраїнського об’єднання обласних організацій підприємств житлово-комунальної галузі «Федерація роботодавців ЖКГ України» залишити без задоволення.

     Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Апеляційного суду м. Києва.

 
Сайт ФПУ
      FPU_ Сайт ФПУ: Профспілки разом з державними виконавцями - проти зарплатних боргів, детальніше
 
Сайт Мінрегіону
logo_st_Minregionu Міські бюджети виділяють на підготовку до опалювального сезону менше 3%, — Едуард Кругляк, детальніше
 
Сайт ФПУ

        FPU_ Сайт ФПУПереговори по визначенню мінімальної заробітної плати на 2019 рік - розпочато!, детальніше

                           Прожитковий мінімум в цінах березня 2018 року, детальніше

 
Сайт ФПУ

       Сайт ФПУ:   FPU_   Урядом схвалено проект Указу Президента України "Про День професійних спілок України"

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу президії Федерації професійних спілок України щодо встановлення в Україні Дня професійних спілок України, який відзначатиметься щорічно у другу неділю жовтня. 

Підписання Президентом України відповідного Указу сприятиме визнанню важливої ролі професійних спілок та їхніх об’єднань у формуванні громадянського суспільства.

Питання про встановлення і відзначення в Україні Дня професійних спілок України було порушено представниками профспілок та їхніх організацій на Міжнародній науково-практичній конференції 09.11.2017 „Історія зародження і розвиток профспілкового руху в Україні” з нагоди відзначення 200-річчя з дня створення у листопаді 1817 року в м. Львові першої профспілкової організації на українських землях.

За підсумками роботи конференції учасники схвалили резолюцію, згідно з якою рекомендовано виборним органам та керівництву Федерації профспілок України звернутися до органів державної влади щодо встановлення і відзначення в Україні Дня професійних спілок України.

З метою визнання важливої ролі профспілкових організацій та їхніх об’єднань у формуванні громадянського суспільства, Мінсоцполітики розробило проект Указу Президента України „Про День професійних спілок України”, яким пропонується установити в Україні День професійних спілок України, який відзначати щорічно у другу неділю жовтня.

Реалізація зазначеного акта не потребуватиме ні додаткових видатків з Державного бюджету України та місцевих бюджетів, ні встановлення додаткового вихідного дня.

За повідомленням Урядового порталу

 
ІА "Україна Комунальна"
       uk_2_20x90  В Мінфіні не планують підвищення мінімалки,  детальніше
 
Економічна правда
       __Вовка остаточно не допустили до участі в конкурсі з відбору членів Нацкомісії з тарифів, детальніше
 
db.lv

        _lv__Амбиции и отсутствие опыта: молодежь в Латвии настроена на зарплату в 1600 евро.

16 апреля 2018 года, 19:46

57% латвийских участников опроса "Первые шаги на рынке труда", который компания Deloitte проводила в странах Центральной Европы, хотят стать руководителями, при этом почти половина из них планирует работать только в международной рабочей среде. 74% опрошенных молодых людей признались, что готовы переехать в другую страну, чтобы получить необходимый опыт работы, пишет Dienas bizness.

Что касается зарплат, то у латвийской молодежи самые высокие запросы по сравнению со сверстниками в других центральноевропейских странах - почти 1600 евро в месяц.

Анализируя результаты опроса в Латвии, руководитель отдела персонала Deloitte Latvija Инга Шадурска отмечает, что на общем фоне в Центральной Европе молодое поколение в Латвии настроено сравнительно менее оптимистично в отношении экономических перспектив своей страны.

Только 20% латвийской молодежи оценивают ситуацию как хорошую или очень хорошую, что контрастирует с другими странами региона, например, с Польшей, где более трети молодежи положительно оценивает экономическую ситуацию.

Также отличаются мнения молодых людей в трех странах Балтии. Латвийская и эстонская молодежь занимает первые два места по размеру желаемой зарплаты (соответственно 1591 и 1399 евро нетто), а Литва по этому показателю - на 6-м месте.

"Это достаточно удивительная статистика, особенно, если сравнивать со средней зарплате по стране, но это именно то, что мы наблюдаем в жизни. Молодые люди очень амбициозны, но не всегда их требования соответствуют тому, что они могут реально дать. Что касается бизнес-амбиций, то эстонская молодежь демонстрирует почти в два раза больше желания заниматься бизнесом (23,5%), чем молодежь в Латвии и Литве, где эти показатели составляют соответственно 12% и 13,9%", - рассказала Шадурска.

 
Економічна правда

     __Розенко розповів про подальше підвищення "мінімалки", детальніше

      Кабмін визначився з макропрогнозом на 2019-2021, детальніше
     Чи наважиться влада монетизувати пільги на проїзд перед виборамидетальніше
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 117