Новини
Сайт ФПУ
П'ятниця, 17 листопада 2017, 10:35

                 ФПУ намічено план подальших дій                                                                                                                

Опубліковано нга сайті ФПУ: П'ятниця, 17 листопада 2017

Изображение 113

 

16 листопада у ФПУ відбулось засідання робочої групи з підготовки вимог до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та координації роботи з підготовки і проведення Всеукраїнської профспілкової акції на захист конституційних та соціально-економічних інтересів працівників.

 

До складу групи входять Голова ФПУ Григорій Осовий, його заступники, керівники всеукраїнських профспілок та профоб’єднань.

Під час наради йшлося про те, що у зв'язку з проведенням зустрічі представників профспілок з Прем'єр-міністром України Гройсманом В.Б.прийняттям у першому читанні проекту Державного бюджету на 2018 рік та внесенням змін до постанови Президії ФПУ від 05.10.2017 «Про солідарний супротив профспілок наступу на права людини праці в умовах реформ», якими вирішено провести Всеукраїнську акцію профспілок саме під час розгляду ВР законопроекту «Про Державний бюджет на 2018 рік», а також у зв’язку з підготовкою до зустрічі профспілок з Головою ВР України А.Парубієм пропонується напрацювати подальший план дій ФПУ.

Після його обговорення вирішено створити робочі підгрупи з метою вироблення пропозицій з реалізації вимог профспілок на захист конституційних та соціально-економічних інтересів працівників, включивши до їх складу представників всеукраїнських профспілок та працівників апарату ФПУ.

 

Изображение 118

 

Зокрема профспілки вимагають:

встановлення у Державному бюджеті України на 2018 рік мінімальної заробітної плати на рівні не нижче фактичного прожиткового мінімуму - не менш ніж 4023 грн. та вимоги щодо встановлення розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника (робітника) І тарифного розряду на рівні, що перевищує розмір мінімальної заробітної плати;

погашення до кінця року заборгованості з виплати заробітної плати і не допущення її виникнення;

- зупинення деіндустріалізації України та забезпечення відродження вітчизняного промислового комплексу на основі програмно-цільових державних рішень, збереження і розвитку трудоресурсного потенціалу України, а також збільшення кількості сучасних високопродуктивних робочих місць не менш ніж на 20%;

зниження непосильних для населення ціни на природний газ, електроенергію та тарифи на житлово-комунальні послуги, виходячи з платоспроможності заробітних плат, пенсій, стипендій;

- забезпечення гарантовані Конституцією України права громадян на доступну і якісну медичну допомогу, запровадження загальнообов'язкове медичне соціальне страхування і відновлення санаторно-курортного лікування працюючих (застрахованих осіб);

- недопущення зниження існуючого рівня прав і гарантій працівникам та їх представникам при прийнятті Трудового кодексу України тощо.

Ухвалено низку інших рішень, зокрема спрямованих на повернення заборгованості по зарплатах на підприємствах-боржниках. Для цього запропоновано запросити у всеукраїнських профспілок інформацію щодо колективно-трудових спорів на погашення заборгованостірозробити, а також розробити зразок судового позову на керівника підприємства (власника) у разі не сплати заробітної плати.

 

Изображение 132

 

Изображение 124

Изображение 138

Изображение 140

 
Сайт ФПУ
Середа, 15 листопада 2017, 14:45
    

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Проект Держбюджету-2018 прийнято в першому читанні

Сайт ФПУ 15 листопада 2017

ccef45b4cd33f5096d1e7b9ecb13d723

 

14 листопада на вечірньому засіданні Верховна Рада України розглянула та прийняла в першому читанні проект Закону України про Державний бюджет України на 2018 рік (реєстр. №7000), поданого Урядом, ухваливши Постановою висновки та пропозиції до цього законопроекту як Бюджетні висновки Верховної Ради України.

Протягом двох тижнів Уряд повинен підготувати та подати на розгляд Верховної Ради України проект Закону України про Державний бюджет України на 2018 рік до другого читання з урахуванням прийнятих Бюджетних висновків ВРУ.

Нагадуємо, що у поданому до І-го читання урядовому законопроекті про ДБУ-2018, не погодженому з профспілковою стороною та не розглянутому на засіданні НТСЕР, передбачено наступні соціальні гарантії на 2018 рік (у грн):

прожитковий мінімум для працездатних осіб                   мінімальна заробітна плата

з 1 січня -1762 грн.;                                                                     3723 грн.;

з 1 липня – 1841;                                                                          3723;

з 1 грудня – 1921;                                                                         3723.

Наразі профспілкові пропозиції щодо встановлення розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб та мінімальної заробітної плати на рівні не нижче фактичного прожиткового мінімуму (4023 грн.) залишаються не врахованими.

Враховуючи викладене, ФПУ наполягатиме на врахуванні профспілкових пропозицій до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2018 рік під час його підготовки до другого читання, зокрема під час зустрічі з Головою ВРУ А.В. Парубієм та головами парламентських комітетів і фракцій.

Закликаємо профспілки усіх рівнів взяти участь у їх відстоюванні, активізувавши роботу з народними депутатами, фракціями ВРУ та ЗМІ!

 

Департамент захисту

соціально-економічних прав ФПУ

 
На пути к сяокану
Середа, 15 листопада 2017, 09:45
                                                                                                                                                       На пути к сяокану

       Си Цзиньпин обозначил социальные задачи новой пятилетки

10 ноября 2017 года

       Минувший съезд КПК вновь назначил Си Цзиньпина генеральным секретарем партии и председателем КНР. Одновременно с этим были объявлены главные цели “социализма с китайской спецификой новой эпохи”.1

      То, что Си Цзиньпина во второй раз выбрали руководителем государства, сюрпризом не стало. Пять лет его руководства Китайской Народной Республикой действительно оказались достаточно плодотворными для большинства сфер жизни страны.

       В докладе на съезде китайский лидер впервые использовал термин “социализм с китайской спецификой новой эпохи”, обозначив новую веху в развитии экономики страны. И назвал 14 основных принципов развития государства, в том числе “улучшение благосостояния и повышение уровня жизни населения”, “укрепление позиций народных масс как хозяина страны”, “укрепление всеобъемлющего процесса реформ”.

      Вообще для благосостояния населения последние пять лет стали прорывными. Во-первых, рекордно снизилась безработица - в настоящее время она на уровне 5% в крупных городах и около 6% в среднем по стране. Во-вторых, за этот же период увеличилась средняя заработная плата в нескольких секторах экономики. К примеру, по данным Национального бюро статистики Китая, средняя зарплата транспортника с 3531 юаней в месяц в 2012 году выросла к 2015 году до 5898 юаней. Зарплата занятых в сфере образования за эти три года тоже ощутимо выросла: с 7851 юаня в месяц до 11 492 (и против 2690 юаней - в 2005-м). Но такая динамика отнюдь не равномерна: низкой зарплата остается в сельском хозяйстве (862 юаня), в гостиничном бизнесе (1130 юаней), у ремонтников (336 юаней), у работников коммунальных служб (1177 юаней).

     Вырос и ВВП - с 54 трлн юаней (2012) до 80 трлн (2017). Выделяются успехи Китая и на поприще создания рабочих мест. Многообещающий проект “Один пояс, один путь” поспособствовал созданию около 160 тысяч рабочих мест - и не только в самом Китае, но и за рубежом. По статистике, четверть населения Китая занята во внешнеэкономическом секторе, страна за последние пять лет увеличила свой вклад в капитал 185 стран по всему миру. Кроме того, в 2017 году КНР поднялась на первое место в мировом рейтинге конкурентоспособности, взлетев сразу на семь позиций. А в последние четыре года ежегодный прирост рабочей силы в китайских городах превысил 13 млн человек.

     Одна из целей новой китайской пятилетки - построить к 2020 году сяокан - среднезажиточное общество. Под таким обществом лидер КНР понимает население, свободное от нищеты. На деле термин “сяокан” имеет длинную историю (первое его упоминание приписывают Конфуцию): это не просто среднезажиточное общество, это - идеальное общество, следующая ступень которого только “да тун” (дословно - великое равенство, великое единение), или общество, свободное от классового расслоения.

     Си Цзиньпин анонсировал и конкретные шаги на пути к сяокану. Это сотни новых проектов в различных сферах, от экологии до транспортной системы. Но и на солнце бывают пятна. А у амбициозных планов китайского лидера есть и обратная сторона: он хочет строить экономику, опираясь на технологическое развитие, и в целом это многообещающая идея. Однако тут возникает проблема, касающаяся в первую очередь рабочего класса.

     Дело в том, что нарастающая автоматизация производства имеет негативное следствие - массовые увольнения работников, которых может заменить роботизированная техника. Это характерно главным образом для малых и средних предприятий. Так, проведенное в 2015 году в провинции Гуандун исследование показало, что из-за автоматизации производства 1261 предприятие сократило за год примерно 71 тысячу сотрудников.

     В связи с этой проблемой Всекитайская федерация профсоюзов полагает, что профсоюзы на местах должны вести переговоры с руководством предприятий, добиваясь баланса между нарастающей автоматизацией производства и обеспечением приемлемых условий труда для рабочей силы с разным уровнем квалификации.

     Как бы то ни было, Си Цзиньпин определил задачи на ближайшую пятилетку. А насколько эти планы удастся осуществить - узнаем через пять лет.

 
Сайт Мінрегіону
Вівторок, 14 листопада 2017, 13:24
    

      Minreg   Уряд ухвалив інноваційне рішення про монетизацію субсидій на рівні підприємств ТКЕ, — Зубко, детальніше 

              Ближчим часом розробимо Національну стратегію розвитку систем водопостачання та водовідведення, — Зубко, детальніше

     На Комунтех-2017 обговорили основні аспекти Національної стратегії управління побутовими відходами в Україні,             детальніше 

Розвиток ЖКГ має бути пріоритетом для органів місцевого самоврядування, — Зубко, детальніше

Геннадій Зубко: 3 млрд дол, які витрачаються на субсидії, мають стати інвестицією в енергоефективність, детальніше 

 
Montserrat MIR
Вівторок, 14 листопада 2017, 11:52

 На мертвой планете не будет рабочих мест, социальной справедливости и гендерного равенства

13 августа 2017 года

Montserrat MIR ROCA @MontseMirETUC

Montcerrat

       «Все, за что мы боремся, находится под угрозой в мире при повышении температуры на 2°C. На мертвой планете не будет рабочих мест, социальной справедливости и гендерного равенства. Государственные органы, в том числе городов и регионов, должны поднять уровень амбициозности своей политики в климатической области и обеспечить переход к нулевому уровню выбросов, в противном случае не останется работников», - подчеркнула конфедеративный секретарь Монтсеррат Мир, выступая на 23-й Конференции сторон Рамочной конвенции ООН об изменении климата в Бонне.

 
facenews
Четвер, 09 листопада 2017, 18:17
           fenews_logo   Проблеми з пенсійною системою залишаються: НБУ пояснив, що має змінитися, детальніше
 
Хвиля
Четвер, 09 листопада 2017, 18:11
          hvylya_logo  Що зміниться на ринку комунальних послуг через прийняття закону про ЖКГ, детальніше
 
Сайт ФПУ
Четвер, 09 листопада 2017, 14:26
  Сайт ФПУ УКРАЇНСЬКИМ ПРОФСПІЛКАМ -200 РОКІВ!

КОН 3

 

Сьогодні, 9 жовтня, у Львівському Національному університеті ім. І. Франка відбулось урочисте відкриття Міжнародної науково-практичної конференції, організованої ФПУ та присвяченої 200-річчю від дня створення першої профспілкової організації на українських землях.

 

Захід відбувається на виконання рішення Президії ФПУ.

У Конференції беруть участь представники Центральних і місцевих органів виконавчої влади, керівництво місцевих органів державної влади Львівської області, партнери ФПУ з братніх профспілок та міжнародних профоб’єднань, голови членських організацій ФПУ, профспілкові активісти.

У ході Конференції, яка має тему: «Історія зародження і розвитку профспілкового руху в Україні», працюватимуть секції з наступних тематик:

- історія виникнення профспілкового руху в Україні;

- профспілки сьогодні: проблеми та перспективи подальшого розвитку;

- історія профспілкового руху в Європі.

Перед учасниками Конференції із доповіддю «Профспілковий рух в Україні: сучасний етап та перспективи розвитку» виступив Голова ФПУ Григорій Осовий.

Від імені Федерації профспілок України він привітав усіх спілчан нашої країни із значною подією в історії профспілкового руху – з 200-ляттям від дня утворення первинної профспілкової організації - прообразу професійних спілок, які діють у сучасних умовах.

Цю дату Г.Осовий назвав приємною та водночас дуже важливою, оскільки самі трудівники нашої країни започаткували громадський рух на захист прав працівників. Тим було розпочато славну історію розвитку профспілкового руху на теренах України, покладено велику справу боротьби за права та інтереси працівників.

Профспілки так само і сьогодні є єдиною представницькою організацією трудящих і ми маємо з усією відповідальністю поставитись до зробленого, а також усвідомити свій обов’язок надійно представляти і захищати права працівників: право на працю, право на гідну заробітну плату, право на безпечні умови праці.

Тож, єднаємося і гуртуємося у нашій спільній роботі і боротьбі!

Слава профспілкам України! Слава Україні!, - сказав Голова ФПУ.

 

Прес-центр ФПУ

 
Сайт ФПУ
Середа, 08 листопада 2017, 00:00
                                                znak_     Сайт ФПУ : ЗУСТРІЧ З ПРЕМ’ЄРОМ. Шляхом діалогу та знаходження спільних рішень

ГРОЙ

 Актуальні та гострі питання розвитку України, ефективного захисту законних прав та інтересів працюючої людини обговорили 7 листопада  учасники зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з представниками найбільш впливових профоб’єднань держави.

 Конструктивний діалог соціальних партнерів відкрили виступи Глави Уряду Володимира Гройсмана та Голови СПО об'єднань профспілок, Голови Федерації профспілок України Григорія Осового.

Володимир Гройсман у своєму виступі зазначив, що відродження промисловості України та розвиток економіки визначені ключовим пріоритетом роботи Уряду та головним орієнтиром діалогу та співробітництва Кабінету міністрів з основними профспілковими об’єднаннями держави.

 

ГРОЙ1

 

«Нам вдалося побудувати діалог, у якому ми знаходимо рішення, - підкреслив він. - Перед нами стоять безпрецедентні виклики, але нам вдалося стабілізувати ситуацію в економіці, впровадити низку системних рішень в оплаті праці, в пенсійній системі. Ми виходимо на новий бюджетній рік, будемо впроваджувати  реформи в освіті та охороні здоров’я. Наголошую на тому, що для мене головний пріоритет – розвиток економіки. І те, що буде продукувати економіка, ми маємо розумно інвестувати в якість життя громадян. Ми маємо знаходити баланс між потребами та можливостями, які є в державі». 

Глава Уряду підкреслив, що закладені Урядом на 2018 рік показники зростання відносно невеликі, але за умов впровадження реформ – в тому числі реформ в освіті та охороні здоров'я, вони можуть бути збільшені.

Одним з інструментів досягнення мети, впевнений Володимир Гройсман, є конструктивний і багатосторонній діалог - на рівні міністерств, відомств, органів місцевої влади та профспілкових об’єднань. Профспілки мають відігравати роль свого роду «тиску» в питаннях модернізації галузей промисловості, покращання умов праці, збільшення можливостей держави - в частині забезпечення власними ресурсами, створення стартапів та індустріальних парків, в питаннях розумного «лобізму» національного виробника, передусім із значною доданою вартістю, а також у вирішенні соціальних питань – в тому числі, питань тарифоутворення на місцях.

«Ми згодні, що зростання, яке ми закладаємо на рівні 3% - це недостатньо. Але навіть ці 3% - це на 400 млрд грн більше виробленої продукції і понад 170 млрд грн зростання фонду заробітної плати, - сказав Володимир Гройсман. – І ми маємо можливості ці показники збільшити вдвічі».

 

ГРОЙ2

 

В цьому контексті Прем’єр-міністр закликав  профспілкових лідерів сконцентруватися і представити своє бачення промислового розвитку України, передусім видобувних галузей, на 2018 рік в максимально короткі терміни – в період між першим та другим читанням проекту держбюджету. «Чекаю пропозицій по галузях, - зазначив він.  – Якщо є кращі рішення, пропонуйте. Але ходити з протягнутою рукою – це не наша доля. У нас інша доля і інші можливості. За десятиріччя ми можемо досягти успіху і бути однією з найбільш розвинених економік світу. 5-7% (зростання ВВП щороку) можуть бути реальністю нашого зростання».

Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий у своєму виступі акцентував на тому, що ця робоча зустріч з профспілками є свідченням сталого соціального діалогу, який доповнює щоденну кропітку роботу з узгодження проектів урядових рішень, щотижневу роботу в урядових комітетах і на засіданнях Кабінету Міністрів України.

 

ГРОЙ12

 

«Динаміка такої роботи об’єктивно обумовлена масштабом реформ в Україні, потребою взаємоузгодження дій соціальних партнерів, оперативного реагування на виклики в економіці, у сфері трудових відносин, оплати праці та суспільно-політичному житті, - наголосив профспілковий лідер. - Тому на цій зустрічі ми хочемо поінформувати Уряд, що найбільше турбує наших спілчан, обмінятися думками як вирішувати проблемні питання у соціально-трудовій сфері та як посилити дієвість соціального діалогу і відповідальність державних органів та посадових осіб за прийняті рішення, аби уникнути масштабних трудових конфліктів. Спільною дорожньою картою для нас є  Генеральна угода, яка завершує свою дію у поточному році, і ми на порозі перемовин з укладення Угоди на новий термін».

Григорій Осовий підкреслив, що питання для обговорення на зустрічі №1 – це питання сфери реальної економіки та розвитку виробництва. Від імені профспілкової сторони він запропонував обговорити насамперед ситуацію в реальному секторі економіки з акцентом на розвиток промислового виробництва за рахунок якого формується ВВП і забезпечується  праця значної частини зайнятого населення.

 

 

ГРОЙ11

 

Голова ФПУ зазначив, що економічне зростання у 2-3% є недостатнім для сталого розвитку і підвищення добробуту людей. Як зазначають провідні економісти,  потрібен приріст не менше 5%, але для цього необхідно здійснити структурну перебудову економіки, провести модернізацію виробництва, створити високопродуктивні робочі місця та матеріально заохотити людей працювати в Україні.

Було також наголошено на тому, що в країні має бути єдина стратегія розвитку. Зараз своє бачення мають Федерація профспілок України, Національний комітет з розвитку промисловості, Федерація роботодавців України, Український союз промисловців і підприємців. Напевне все це потрібно об’єднати і ввести в русло єдиної державної політики. Натомість, погляньте на те, що робиться в Європейській спільноті. Там нещодавно прийнято нову Стратегію розвитку промисловості, частка якої у ВВП ЄС має зрости з 16 до 20% у 2020 році.

Говорячи про процеси приватизації, Горигорій Осовий зазначив: нова хвиля приватизації державних підприємств, законопроект щодо якої зараз розглядається у Верховній Раді, може створити передумови  їх оздоровлення і порятунку, а може призвести до конфліктів і протестів працівників. «На нашу думку, профспілки мають бути долученими до опрацювання умов приватизації, договорів купівлі-продажу, здійснювати громадський контроль за їх виконанням», - сказав він.

 

ГРОЙ3

 

Особливу увагу Голова ФПУ приділив питанням проведення реформ. Він порівняв те, як відбувався процес впровадження пенсійної та медичної реформи. Пенсійна реформа, незважаючи на її складнощі, завдяки активній інформаційно-роз’яснювальній роботі, зустрічах Міністра соцполітики з профспілками і депутатським корпусом відбувається без суспільного протистояння. Інша реформа – медична, яка стосується кожного громадянина. Закритість Міністерства охорони здоров’я, небажання співпрацювати з професійними організаціями спонукали до колективного трудового спору і згодом до всеукраїнської акції протесту працівників охорони здоров’я, протистояння в парламенті та суспільстві.

Торкнувшись питання Держбюджету на 2018 рік, цін та тарифів, Григорій Осовий зазначив: «Будемо відверті, конструктивного діалогу щодо проекту Держбюджету не відбулося, розгляд у Національній тристоронній соціально-економічній раді, як це передбачено її регламентом, теж провалено. Профспілкові пропозиції, які вносились на різних етапах  бюджетування, здебільшого не враховано, хоча є відповідні зобов’язання Уряду за Генугодою. Це  забезпечення повноцінного фінансування галузей, що фінансуються з Держбюджету та встановлення мінімальної зарплати на рівні не нижчому фактичного прожиткового мінімуму (4023 грн., а не 3723 грн.)».

 

ГРОЙ4

 

Голова ФПУ також наголосив, що профспілки мають принципову та незміну позицію з питання цін та тарифів: вони мають бути справедливими та відповідати реальної платоспроможності населення.

Григорій Осовий зазначив, що важливим питанням залишається питання виконання чинної Генеральної угоди та наступних переговорів з укладання нової Генугоди. «Для цього вже створено профспілкову сторону. В ній представлено всі шість національних репрезентативних профоб’єднанння, що сукупно представляють   7 млн. спілчан. Спільний представницький орган профспілок схвалив Декларацію цілей і завдань на переговори. Пропонуємо, не гаючи часу, її розглянути», - сказав він. І підкреслив, що профспілкова сторона передала свої пропозиції соціальним партнерам.

Під час зустрічі відбувся відвертий, конструктивний, гострий діалог щодо шляхів вирішення актуальних проблем, що турбують зараз людей праці, все українське суспільство.

Від Уряду виступили: Перший прем’єр-міністр України Степан Кубів, міністр соціальної політики України Андрій Рева; від профспілкової сторони – голова Профспілки авіабудівників Ярема Жугаєвич, голова Федерації профспілок Луганської області Валерій Черниш, голова Об’єднання всеукраїнських автономних профспілок Анатолій Широков, заступник голови Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості Олександр Рябко, голова Всеукраїнської незалежної профспілки працівників транспорту Віктор Гербеда, голова Профспілки працівників вугільної промисловості Віктор Турманов, голова Профспілки працівників освіти і науки Георгій Труханов, голова Профспілки працівників лісового господарства Степан Кривов’язний, голова Профспілки працівників охорони здоров’я Вікторія Коваль та інші.

 

ГРОЙ5

 

Присутні на зустрічі підкреслили, що в державі є і залишаються невирішеними багато проблем, в тому числі, в соціальній сфері. Натомість позитивним є факт запровадження Урядом програм підтримки розвитку промисловості та зміцнення соціальних стандартів, зокрема щодо збільшення зарплат, змін в пенсійній реформі, збереження політики надання комунальних субсидій. Прийнятною є і динаміка виконання Генеральної тристоронньої угоди  регулювання основних принципів та норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, укладеної на 2016-2017 роки.

 

ГРОЙ6

 

Учасники зібрання наводили статистику, згідно з якою в Україні з початку року значно зросла кількість людей, які отримують зарплати більше мінімальної. Ще у грудні минулого року питома вага людей, яким було нараховано зарплати менше 3200 грн, становила понад 40%, нині це тільки 20%. В абсолютних цифрах понад 2 млн людей отримують нині підвищену зарплату. З початку року на 24,3% збільшилася кількість людей, які отримують зарплати більше 10 тис. грн. Більш ніж на третину в середньому  збільшилися зарплати лікарів та працівників освіти та науки. Кількість зареєстрованих безробітних – вересень 2017 року до вересня 2016 року – скоротилась на 11,3%. Все це дало можливість наростити надходження на ЄСВ на 39,3 млрд грн і таким чином посилити бюджет Пенсійного фонду. А в результаті ухвалених у жовтні рішень щодо пенсійної реформи в Україні на третину скоротилася кількість пенсіонерів, які отримують пенсії менше 2 тис. грн, натомість втричі (3,3 раза) зросла кількість пенсіонерів, які отримують пенсії розміром від 5 до 10 тис. грн.

 

ГРОЙ10

 

Пріоритетами проекту нової угоди  - на 2018 рік – визначені подальше економічне зростання, ефективне врядування, розвиток людського капіталу, верховенство права і боротьба з корупцією, безпека та оборона. 

Під час зустрічі та підсумовуючи обговорення, Премєр-міністр України дав низку відповідних доручень керівникам міністерств та відомств щодо вирішення порушених профспілками проблем.  

Учасники наради  висказали впевненість, що такі зустрічі стануть очікуваним важливим імпульсом у розвитку справжнього соціального діалогу.

У зустрічі взяли участь заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко, представник ФПУ у Верховної Раді України Сергій Каплін, президент УСПП Анатолій Кінах, голова Об’єднання всеукраїнських профспілок і об’єднань «Єдність» Анатолій Онищук, голова Конфедераціії вільних профспілок Михайло Волинець

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 102